Yayınevi: Digete Çocuk

Digete Çocuk Kitaplığı, 4 Kutulu Set "Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi'yle hazırlanmıştır."

Stokta Var
%10
1.360,00 TL
1.224,00 TL
Ödeme sayfasında havale ile ödeme seçilirse %1,5 indirim!
İndirim fırsatı devam ediyor!
Gün :
Saat :
Dakika :
Saniye :
"Kargo günlerimiz, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günü olmak üzere haftada üç gündür."
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • ÖZELLİKLER
  Ürün Adı
  DİGETE ÇOCUK KİTAPLIĞI (AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisiyle Hazırlanmıştır) -------- VAHŞİ HAYVANLAR CANLANIYOR (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- TİMSAH 4D+) YARIŞ ARABALAR CANLANIYOR (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- Kırmızı Ejder 4D+) DİNOZORLARİ CANLANIYOR (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- TİMSAH 4D+) GEZEGENLER CANLANIYOR (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- Kırmızı Ejder 4D+)
  İçerik
  AR Canlanan Kitaplar+ AR Canlanan Yapbozlar+ 4D+ Canlanıyor “AR Mobil Uygulama” 56 Dijital AR Oyun+ Aktivasyon Lisansları+ Söyleşi Programı
  Türü
  Çocuk Yayınları “AR- Mobil Uygulama ve Dijital Oyun Destekli”
  Yayınevi
  DİGETE Çocuk
  Mobil Uygulama Adı
  4D+ Canlanıyor “App Store ve Play Store”
  Yapboz Ebat
  42 × 34 (4 Yapboz)
  Yapboz Tür
  Ahşap Renkli Baskı
  Kitap Ebat
  21,5×27,5 (4 Kitap)
  Kitap Sayfa
  32+ Kapak (Özel Baskı)
  Kapak Baskı
  350 Gr. Mat Kuşe Selefon, Kabartma Lak, 4+4 Renk
  İç Baskı
  Kuşe Kâğıt 200 gr. Resimli ve Renkli
  Dili
  Türkçe
  Orijinal Dili
  Türkçe
  Lisans Süresi
  2 Yıl- Türkiye
  Barkod
  8682960661648 + 8682960661679 + 8682960661655 + 8682960661662
  digetecocukslider.jpg (369 KB)
  02-dinozormodeller-min.png (2.22 MB)
  02-gezegenmodeller-min.png (2.03 MB)
  DİNAZORLAR ve GEZEGENLER CANLANIYOR SETLERİ HAKKINDA
  • (Canlanan Kitaplar + Canlanan Ahşap Yapbozlar- T-REX ve SATÜRN 4D+)

  Dinozorlar Canlanıyor Seti ve Gezegenler Canlanıyor Seti; AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Digete Çocuk tarafından hazırlanmıştır. Set içerisinde bulunan ürünler aşağıdaki gibidir;

  Canlanan Kitap:7 farklı dinozoru ve 7 farklı gezegeni içeren kuşe baskılı Dinozorlar Canlanıyor ve Gezegenler Canlanıyor Kitabı

  Ahşap Yapboz: 42x34 ebatında, T-REX ve SATÜRN ahşap yapboz (Sağlığa uygun madde belgeleri kutu arkasındadır.)

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi tabanlı “4D+ Canlanıyor” isimli mobil uygulama

  Dijital Oyun- AR: Toplam 28x2 adet, dinozor ve gezegenlerle oynanan Dijital AR Mobil Oyun

  Kullanım kılavuzu:Kitapların ön kapağı içinde ve ayrıca T-REX ve SATÜRN ahşap yapboz kullanım kılavuzu

  Aktivasyon Kodu:Kitap ve yapbozlara özel, 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Söyleşi Programı:: “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı

  Dijital Kahramanlar Kulüp Üyeliği: “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı katılanlar, kulübe katılmaya hak kazanarak, dijital etkinliklerden faydalanabileceklerdir.

  Birbirinden farklı 7 dinozoru ve 7 gezegeni canlandırarak keşfedin, oynayarak eğlenin, dinozorlar ve gezegenlerle birlikte fotoğraf çekilip sevdiklerinizle paylaşın.

  “Tyrannosaurus Rex, Pteranodon, Brontosaurus, Kronosaurus, Triceratops, Pretodactyl, Ankylosaurus” Dinozorlar Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan dinozorlardır. T-REX Dinozoru ayrıca ahşap canlanan yapboz olarak da hazırlanmıştır.

  “Jüpiter, Venüs, Mars, Satürn, Neptün, Uranüs, Merkür” Gezegenler Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan gezegenlerdir. SATÜRN, ayrıca büyük boy ahşap yapboz olarak hazırlanmıştır.

  02-vahsihayvanlarmodeller-min.png (2.19 MB)

  02-arabamodeller-min.png (2.04 MB)

  VAHŞİ HAYVANLAR ve YARIŞ ARABALARI CANLANIYOR SETİ HAKKINDA
  • (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- Timsah ve KIRMIZI EJDER 4D+)

  Vahşi Hayvanlar ve Yarış Arabaları Canlanıyor Setleri; AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Digete Çocuk tarafından hazırlanmıştır. Set içerisinde bulunan ürünler aşağıdaki gibidir;

  Canlanan Kitap:7 farklı vahşi hayvan ve 7 yarış arabalarını içeren kuşe baskılı Dinozorlar ve Gezegenler Canlanıyor Kitapları

  Ahşap Yapboz:42x34 ebatında, TİMSAH ve KIRMIZI EJDER ahşap canlanan yapbozlar (Sağlığa uygun madde belgeleri kutu arkasındadır.

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi tabanlı “4D+ Canlanıyor” isimli mobil uygulama

  Dijital Oyun- AR: Toplam 28x2 adet, vahşi hayvanlar ve yarış arabalarıyla oynanan Dijital AR Mobil Oyunlar

  Kullanım kılavuzu: Kitapların ön kapağı içinde ve ayrıca TİMSAH ve KIRMIZI EJDER ahşap yapboz kullanım kılavuzu

  Aktivasyon Kodu: Kitaplar ve yapbozlara özel, 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Söyleşi Programı:“Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı

  Dijital Kahramanlar Kulüp Üyeliği: “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı katılanlar, kulübe katılmaya hak kazanarak, dijital etkinliklerden faydalanabileceklerdir.

  Birbirinden farklı 7 vahşi hayvanı ve 7 gezegeni canlandırarak keşfedin, oynayarak eğlenin, dinozorlar ve gezegenlerle birlikte fotoğraf çekilip sevdiklerinizle paylaşın.

  “Timsah, Goril, Ayı, Yılan, Zebra, Fil, Aslan” Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan vahşi hayvanlardır. TİMSAH, ayrıca büyük boy ahşap yapboz olarak hazırlanmıştır.

  “Kızıl Ejder, Gökdoğan, Otoban Kartalı, Uzay Kasa, Demir Pençe, Yokuşların Kralı, Sarı Fırtına” Yarış Arabaları Canlanıyor 4D+ Kitap Seti’nde bulunan canlanan yarış arabalarıdır. KIRMIZI EJDER Yarış Arabası ayrıca büyük boy ahşap yapboz olarak hazırlanmıştır.

  05-söyleşi (1).jpg (317 KB)

  DİJİTAL DÜNYANIN ÇOCUKLARI- SÖYLEŞİ PROGRAMI

  Vahşi Hayvanlar ve Yarış Arabaları Canlanıyor Setleri’ni alanlar, dijital fırsat ve tehditlere karşı farkındalık kazanmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından düzenlenen “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli söyleşi programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazanır. Duyurular /digetecocuk Instagram sayfasından ve digetecocuk.com web sitesinden yapılmaktadır.

  Hazırlanış metoduyla birçok yönüyle ilk olan Vahşi Hayvanlar ve Yarış Arabaları Canlanıyor Setleri’nin içerikleri, “Milli Eğitim Bakanlığı- Talim ve Terbiye Kurulu” kurallarına göre hazırlanmış ve çocuk gelişim uzmanları tarafından tavsiye edilmiştir.


  UZMAN KATKILARI

  AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi'nin kitap ve oyun içeriklerine uygulanmasında, değerli fikirleriyle katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet TEBER ve Klinik Psikolog Talha TOLUNALP’e teşekkür ederiz.


  HAZIRLIK
  • Yayınevi: Digete Çocuk
  • Dizi Adı: Çınar, Irmak ve Digiti’nin Keşfettiği Kitap ve Yapbozlar Canlanıyor
  • AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
  • Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp
  • Metin Yazarı: Zehra Nur Canpolat
  • Redaksiyon: Raşide Hıdıroğlu

  ÖZELLİKLER

  Vahşi Hayvanlar Canlanıyor, Yarış Arabaları Canlanıyor, Dinozorlar Canlanıyor, Gezegenler Canlanıyor Setleri’nde bulunan, canlanan kitaplar, canlanan yapbozlar, AR Mobil Uygulama ve Dijital AR Oyunlara ait özellikler aşağıdaki gibidir:

  CANLANDIR- Kitap: 4D+ Canlandır Mobil Uygulama’yı App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girdikten sonra, tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan vahşi hayvanlar ve yarış arabalarına tutarak veya kitap canlandırma sayfalarını çevirerek, vahşi hayvanlar ve gezegenleri her açıdan inceleyebilirsiniz.

  CANLANDIRMA- Ahşap Yapboz: Timsah ve Kırmızı Ejder ahşap yapbozun parçalarını kılavuz içindeki resme bakarak birleştirerek canlandırın. Kitap sayfalarındaki bütün özellikleri burada da kullanabilirsiniz.

  KEŞFET:AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, vahşi hayvanlar ve gezegenlerin birçok özelliğini keşfederek eğlenebilirsiniz.

  ÇAĞIR GELSİN:Tablet veya akıllı telefonun ekranına dokunarak, canlanan vahşi hayvanlar ve yarış arabalarını istediğiniz yere gelmesi için çağırabilirsiniz.

  OYNA:Canlanan vahşi hayvanlar ve yarış arabalarının her biriyle la 4 farklı, toplamda ise 28x2 adet Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de hayal dünyalarını geliştirebilirler.

  FOTOĞRAF ÇEK:Canlanan vahşi hayvanlar ve gezegenlerle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.

  PAYLAŞ:Canlanan vahşi hayvanlar ve gezegenlerle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.


  03-slogansöz.jpg (385 KB)                    03-slogansöz (1).jpg (414 KB)

  03-slogan söz (1).jpg (370 KB)                    03-slogan söz.jpg (381 KB)

  KAZANIMLAR

  Vahşi Hayvanlar Canlanıyor Hayvanlarla kurulan bağın, çocukların duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri olduğu, çocuk gelişim uzmanlarınca ifade edilmektedir. Çocuklarımız farklı özellikleri olan vahşi hayvanlarla tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor

  Yarış Arabaları Canlanıyor Araçlarla ilgilenme ve oynamanın, çocukların duygusal, sosyal ve fiziksel gelişimine olumlu etkileri olduğu, çocuk gelişim uzmanlarınca ifade edilmektedir. Çocuklarımız farklı özellikleri olan yarış arabalarıyla tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor.

  Dinozorlar Canlanıyor Dinozorlar; keskin dişler, büyük pençeler, pullu vücutlar ve güçlü uzuvlar gibi çok farklı özelliklere sahiptir. Artık dünyayı dolaşmadıklarını bilerek korkutucu bir şeyle yüzleşmek güven vericidir ve çocukların hayatlarındaki diğer korkunç şeylerle başa çıkmalarına yardımcı olabilir. Çocuklar farklı özellikleri olan dinozorlarla tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor.

  Gezegenler Canlanıyor Çocuklar yıldızlar, gezegenler, süpernova, uydular, kuyruklu yıldızlar ve asteroitler hakkında konuşmayı severler. Astronomi üzerine düşünmek aynı zamanda fizik, matematik ve daha fazlası gibi ilgili bilim konularına olan ilgiyi de artırır. Gezegenimizin sonsuz mil ötesinde neler olabileceğinin olasılıklarını düşünmek, hayal güçlerini zorlar ve doğal meraklarını ateşler. Çocuklarımız farklı özellikleri olan gezegenlerle tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor.


  NASIL KULLANACAKSINIZ?

  İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Canlanıyor” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.

  Kullanımı görüntülü olarak da izlemek isterseniz, kitap kapağı arkasındaki tanıtım filmi karekodunu okutabilirsiniz.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün, Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.


  DİGETE ÇOCUK HAKKINDA

  Digete Çocuk, Çınar, Irmak ve Digiti isimli robot kuşla, dijital dünyanın tehdit ve fırsatlarına karşı, çocuklar ve ailelerde farkındalık oluşturmak için kurulmuş bir yayınevidir. Gerçeklik teknolojileri alanında, Teknoloji bölgesi içerisinde faaliyet göstermektedir.

  06-karakterler.jpg (619 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.