Hakkımızda

DİGETE KİMDİR?

DİGETE, “Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.” Gerçeklik Teknolojileri'ni kullanarak, katma değerli ürünler geliştirmek hedefiyle kurulmuştur.

Yayın, yapım, yazılım gibi sektörlerde, ortalama 20 yıllık tecrübe birikimine sahip kuruluşlar, DİGETE markası altında güç birliği yapmıştır.

DİGETE. ‘Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir teknopark şirketidir. Farklı sektörlerde Gerçeklik Teknolojileri’nin uygulaması aşamalarında, uçtan uca hizmet vermektedir. Sağlık bilimleri, eğitim teknolojileri, eğitim materyalleri, yayıncılık ve turizm, öncelikli sektörler olarak seçilmiştir. Üretmiş olduğu ürünler için yurtiçi ve yurtdışında lisanslama hizmeti vermektedir.

---

DİGETE MARKET ‘Özel Ürünler, Akıllı Alışveriş’

Digete Market; “Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.”ye ait bir alışveriş sitesidir. 

Çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikoloji ve terapi temelli yayın, oyuncaklarla birlikte Gerçeklik Teknolojileri “AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve VR--Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi” tabanlı ürünlerin satışını yapmak üzere kurulmuş bir alışveriş, e-ticaret sitesidir. Sitemizden yurtiçi ve yurtdışından alışveriş yapılabilmektedir. 

DİGETE MARKET ‘İletişim’

Tel: +90 850 305 30 99

Whatshap: +90 850 305 30 99

Whatshap: +90 533 314 30 99

E-Posta: [email protected]

Sosyal Medya: /digetemarket

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.