Yayınevi: Yenikapı Çocuk

Köpek Korkumu Yeniyorum, Canlanan terapi kitabı "Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi'yle hazırlanmıştır."

Stokta Var
%10
120,00 TL
108,00 TL
Ödeme sayfasında havale ile ödeme seçilirse %1,5 indirim!
İndirim fırsatı devam ediyor!
Gün :
Saat :
Dakika :
Saniye :
"Kargo günlerimiz, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günü olmak üzere haftada üç gündür."
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et

 • ÖZELLİKLER
  Ürün Adı
  KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ SETİ (AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve Oyunlaştırma Metoduyla Hazırlanmıştır.)
  İçerik
  AR Canlanan Kitap + 10 Özel AR Terapi Etkinliği + Öneri Kartı + 5 Oyun Kartı + AR Dijital Oyun+ AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + Özel Söyleşi Programı
  Türü
  Terapötik Çocuk Yayınları “AR- Mobil Uygulama ve Dijital Oyun Destekli”
  Yayınevi
  Yenikapı Çocuk
  Mobil Uygulama Adı
  4D+ Korkmuyorum “App Store ve Play Store”
  Kitap Ebat
  21,5×27,5
  Kitap Sayfa
  24+ Kapak (Perferajlı Özel Baskı)
  Kapak Baskı
  350 Gr. Mat Kuşe Selefon, Kabartma Lak, 4+4 Renk
  İç Baskı
  4 Renkli, 1. Hamur 120 gr. Resimli ve Perferajlı
  Dili
  Türkçe
  Orijinal Dili
  Türkçe
  Lisans Süresi
  2 Yıl- Türkiye
  Barkod
  978-605-74353-1-6

  1.jpg (116 KB)
  KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ SETİ
  • Çocuklara, köpek korkularıyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri çerçevesinde, AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyunlaştırma metodu kullanılarak, uzmanların katkılarıyla dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır.
  • Terapi teknikleriyle hazırlanan köpeği canlandırın, farklı özelliklerini keşfedin, boyayın, komik hale getirin, hapsedin, yırtın ve parçalayın, küçültün, oynayın, fotoğrafını çekip paylaşarak köpek korkusuyla mücadele becerisini kazanın.
  • Dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır. 

  UZMAN KATKILARI

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti; Terapi teknikleri kullanılarak, AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Yenikapı Çocuk Yayınları tarafından hazırlanmıştır.

  AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi'nin, terapi tekniklerine uygun bir şekilde, kitap, etkinlik ve oyun içeriklerine uygulanmasında katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet Tebet ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp’e teşekkür ederiz


  SET İÇERİĞİ

  (AR Canlanan Kitap + 10 Özel AR Etkinlik + Öneri Kartı + 5 Oyun Kartı + AR Dijital Oyun + AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + Özel Söyleşi Programı)

  CANLANAN BOYAMA KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle hazırlanan canlanan terapi etkinlikleri kitabı

  CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ: Terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan “Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Foto Çek ve Paylaş” etkinlikleri

  ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için Klinik Psikoog Talha Tolunalp’in hazırladığı öneri kartı

  DİJİTAL OYUN- AR: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyun

  OYUN KARTLARI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyunlara ait 5 adet oyun kartı

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak hazırlanan “4D+ Korkmuyorum” isimli mobil Uygulama. Android ve İOS telefon ve tabletlerde kullanılabilir.

  Aktivasyon Kodu: 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Kullanım kılavuzu: Kitap ön kapağı içinde detaylı anlatım yapılmıştır.

  Söyleşi Programı: “Köpek Korkumu Yeniyorum” isimli söyleşi programı

  2.jpg (139 KB)

  KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ- SÖYLEŞİ PROGRAMI

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti’ni alanlar, Klinik Psikolog Mehmet Teber moderatörlüğünde düzenlenen “Köpek Korkumu Yeniyorum” isimli söyleşi programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazanır. Duyurular /yenikapiyayin Instagram sayfasından ve www.yenikapiyayinlari.com web sitesinden yapılmaktadır.


  HAZIRLIK
  • Yayınevi: Yenikapı Çocuk
  • Dizi Adı: Hayvan Korkularımı Yeniyorum
  • AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
  • Genel Yayın Danışmanı: Klinik Psikolog Mehmet Teber 
  • Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Talha Tolunalp

  ÖZELLİKLER

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti’nde bulunan terapi metotlarına ait “Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Fotoğraf Çek ve Paylaş” özelliklerin detayları aşağıdaki gibidir:

  CANLANDIR: 4D+ Korkmuyorum isimli mobil uygulamayı, App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girin. Tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan Köpek karakterine tutarak canlandırın.

  KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, Köpek karakterinin birçok özelliğini keşfederek eğlenin.

  BOYA: Boyadığınız köpek karakterini, boyadığınız renklere uygun olarak canlandırın.

  KOMİK HALE GETİR: Köpek karakterini boyayarak komik hale getirin ve canlandırın

  HAPSET: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak hapsedin.

  YIRT ve PARÇALA: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak yok edin, yırtıp parçalayın.

  KÜÇÜLT: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak istediğiniz kadar küçültün

  OYNA: Canlanan köpekle Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de köpek korkusuyla baş edebilme becerilerini geliştireceklerdir.

  FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan köpekle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.

  PAYLAŞ: Canlanan köpekle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

  3.jpg (205 KB)

  KAZANIMLAR

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti’yle çocuklar köpek korkusuyla baş etme becerilerini geliştirecek, özgüvenleri ve sorun çözme becerileri gelişecektir.


  NASIL KULLANACAKSINIZ?

  İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Korkmuyorum” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın arka iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.

  Kitap kapağı ve kullanım kılavuzu arkasındaki tanıtım filmi karekodlarını okutarak, kullanımı görüntülü olarak da izleyebilirsiniz.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün, Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz

  4.jpg (146 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.