Yayınevi: Digete Çocuk

Gezegenler Canlanıyor, Canlanan kitap "Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi'yle hazırlanmıştır."

Hızlı Mesaj
Çıkış Tarihi: Ekim 2021 (Setimizi alanlar, Klinik Psikolog Talha Tolunalp'ın düzenlediği "Dijital Dünyanın Çocukları" isimli söyleşi programını ücretsiz olarak izleyebilmektedir.)
Stokta Var
%10
240,00 TL
216,00 TL
Ödeme sayfasında havale ile ödeme seçilirse %1,5 indirim!
İndirim fırsatı devam ediyor!
Gün :
Saat :
Dakika :
Saniye :
"Kargo günlerimiz, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günü olmak üzere haftada üç gündür."
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et

 • ÖZELLİKLER
  Ürün Adı
  GEZEGENLER CANLANIYOR (Canlanan Kitap + Ahşap Canlanan Ahşap Yapboz- SATÜRN 4D+)(AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisiyle Hazırlanmıştır)
  İçerik
  AR Canlanan Kitap+ AR Canlanan Yapboz+ 4D+ Canlanıyor “AR Mobil Uygulama” 28 Dijital AR Oyun+ Aktivasyon Lisansı+ Söyleşi Programı
  Türü
  Çocuk Yayınları “AR- Mobil Uygulama Destekli”
  Yayınevi
  DİGETE Çocuk
  Mobil Uygulama Adı
  4D+ Canlanıyor “App Store ve Play Store”
  Yapboz Ebat
  42 × 34
  Yapboz Tür
  Ahşap Renkli Baskı
  Kitap Ebat
  21,5×27,5
  Kitap Sayfa
  32+ Kapak (Özel Baskı)
  Kapak Baskı
  350 Gr. Mat Kuşe Selefon, Kabartma Lak, 4+4 Renk
  İç Baskı
  Kuşe Kâğıt 200 gr. Resimli ve Renkli
  Dili
  Türkçe
  Orijinal Dili
  Türkçe
  Lisans Süresi
  2 Yıl- Türkiye
  Barkod
  8682960661662
  02-gezegenmodeller-min.png (2.03 MB)
  GEZEGENLER CANLANIYOR SETİ HAKKINDA
  • (Canlanan Kitap + Canlanan Ahşap Yapboz- Satürn 4D+)

  Gezegenler Canlanıyor Seti; AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Digete Çocuk tarafından hazırlanmıştır. Set içerisinde bulunan ürünler aşağıdaki gibidir;

  Canlanan Kitap:7 farklı gezegeni içeren kuşe baskılı Gezegenler Canlanıyor Kitabı

  Ahşap Yapboz: 42x34 ebatında, SATÜRN ahşap yapboz (Sağlığa uygun madde belgeleri kutu arkasındadır.)

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi tabanlı “4D+ Canlanıyor” isimli mobil uygulama

  Dijital Oyun- AR: Toplam 28 adet, gezegenlerle oynanan Dijital AR Mobil Oyun /p>

  Kullanım kılavuzu:Kitap ön kapağı içinde ve ayrıca SATÜRN ahşap yapboz kullanım kılavuzu

  Aktivasyon Kodu: Kitap ve yapboza özel, 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Söyleşi Programı:“Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı

  Dijital Kahramanlar Kulüp Üyeliği: “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli farkındalık söyleşi programı katılanlar, kulübe katılmaya hak kazanarak, dijital etkinliklerden faydalanabileceklerdir.

  Birbirinden farklı 7 gezegeni canlandırarak keşfedin, oynayarak eğlenin, dinozorlarla birlikte fotoğraf çekilip sevdiklerinizle paylaşın.

  “Jüpiter, Venüs, Mars, Satürn, Neptün, Uranüs, Merkür” Gezegenler Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan gezegenlerdir. SATÜRN, ayrıca büyük boy ahşap yapboz olarak hazırlanmıştır.

  05-söyleşi (3).jpg (320 KB)

  DİJİTAL DÜNYANIN ÇOCUKLARI- SÖYLEŞİ PROGRAMI

  Gezegenler Canlanıyor Seti’ni alanlar, dijital fırsat ve tehditlere karşı farkındalık kazanmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından düzenlenen “Dijital Dünyanın Çocukları” isimli söyleşi programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazanır. Duyurular /digetecocuk Instagram sayfasından ve digetecocuk.com web sitesinden yapılmaktadır.

  Hazırlanış metoduyla birçok yönüyle ilk olan Gezegenler Canlanıyor Seti’nin içerikleri, “Milli Eğitim Bakanlığı- Talim ve Terbiye Kurulu” kurallarına göre hazırlanmış ve çocuk gelişim uzmanları tarafından tavsiye edilmiştir.


  UZMAN KATKILARI

  AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi'nin kitap ve oyun içeriklerine uygulanmasında, değerli fikirleriyle katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet TEBER ve Klinik Psikolog Talha TOLUNALP’e teşekkür ederiz.


  HAZIRLIK
  • Yayınevi: Digete Çocuk
  • Dizi Adı: Çınar, Irmak ve Digiti’nin Keşfettiği Kitap ve Yapbozlar Canlanıyor
  • AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
  • Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp
  • Metin Yazarı: Zehra Nur Canpolat
  • Redaksiyon: Raşide Hıdıroğlu

  ÖZELLİKLER

  Gezegenler Canlanıyor Seti’nde bulunan canlanan kitap, canlanan yapboz, AR Mobil Uygulama ve Dijital AR Oyunlara ait özellikler aşağıdaki gibidir:

  CANLANDIR- Kitap: 4D+ Canlandır Mobil Uygulama’yı App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girdikten sonra, tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan gezegenlere tutarak veya kitap canlandırma sayfalarını çevirerek, karakterleri her açıdan inceleyebilirsiniz.

  CANLANDIRMA- Ahşap Yapboz:SATÜRN ahşap yapbozun parçalarını kılavuz içindeki resme bakarak birleştirerek canlandırın. Kitap sayfalarındaki bütün özellikleri burada da kullanabilirsiniz.

  KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, gezegenlerin birçok özelliğini keşfederek eğlenebilirsiniz.

  ÇAĞIR GELSİN:Tablet veya akıllı telefonun ekranına dokunarak, canlanan gezegenleri istediğiniz yere gelmesi için çağırabilirsiniz.

  OYNA:Canlanan gezegenlerle 4 farklı, toplamda ise 28 adet Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de hayal dünyalarını geliştirebilirler.

  FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan gezegenlerle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.

  PAYLAŞ: Canlanan gezegenlerle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

  03-slogansöz (1).jpg (414 KB)

  KAZANIMLAR

  Çocuklar yıldızlar, gezegenler, süpernova, uydular, kuyruklu yıldızlar ve asteroitler hakkında konuşmayı severler. Astronomi üzerine düşünmek aynı zamanda fizik, matematik ve daha fazlası gibi ilgili bilim konularına olan ilgiyi de artırır. Gezegenimizin sonsuz mil ötesinde neler olabileceğinin olasılıklarını düşünmek, hayal güçlerini zorlar ve doğal meraklarını ateşler. Çocuklarımız farklı özellikleri olan gezegenlerle tanışarak eğleniyor, öğreniyor, özgüvenleri gelişiyor, üretkenlikleri artıyor ve hayal dünyaları zenginleşiyor.


  NASIL KULLANACAKSINIZ?

  İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Canlanıyor” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.

  Kullanımı görüntülü olarak da izlemek isterseniz, kitap kapağı arkasındaki tanıtım filmi karekodunu okutabilirsiniz.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.


  DİGETE ÇOCUK HAKKINDA

  Digete Çocuk, Çınar, Irmak ve Digiti isimli robot kuşla, dijital dünyanın tehdit ve fırsatlarına karşı, çocuklar ve ailelerde farkındalık oluşturmak için kurulmuş bir yayınevidir. Gerçeklik teknolojileri alanında, Teknoloji bölgesi içerisinde faaliyet göstermektedir.

  06-karakterler.jpg (619 KB)

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.