Yayınevi: Yeni Aile Çocuk Yayınları

Köpeklerde Korkar + Köpek Korkumu Yeniyorum (Arttırılmış Gerçeklik Terapi Etkinlik Setleri)

Stokta Var
%15
284,00 TL
241,40 TL
İndirim fırsatı devam ediyor!
Gün :
Saat :
Dakika :
Saniye :
"Kargo günlerimiz, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günü olmak üzere haftada üç gündür."
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et

 • ÖZELLİKLER
  Dizi Adı
  Hayvanlarda Korkar - Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Setleri
  Ürün Adı
  KÖPEKLERDE KORKAR +KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- İKİLİ SET (Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Seti) (AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve Oyunlaştırma Metoduyla Hazırlanmıştır.)
  İçerik
  Özel Hikâye Kitabı + Öneri Kartı + AR Canlanan Boyama Kitabı+ AR Canlanan Yapboz+ 10 Özel AR Terapi Etkinliği + AR Dijital Oyun + 5 Oyun Kartı+ AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + 2 Özel Söyleşi Programı
  Türü
  Terapötik Çocuk Yayınları “AR- Mobil Uygulama ve Dijital Oyun Destekli”
  Yayınevi
  Yeni Aile Çocuk
  Mobil Uygulama Adı
  4D+ Korkmuyorum “App Store ve Play Store”
  Kitap Ebat
  21,5×27,5
  Kitap Sayfa
  24 x 2 + Kapak
  Kapak Baskı
  350 Gr. Mat Kuşe Selefon, Kabartma Lak, 4+4 Renk
  İç Baskı
  4 Renkli, 1. Hamur 120 gr. Resimli
  Dili
  Türkçe
  Orijinal Dili
  Türkçe
  Lisans Süresi
  2 Yıl- Türkiye
  Barkod
  978-605-74040-3-9 + 978-605-74353-1-6

  1.jpg (114 KB)
  1.jpg (116 KB)
  KÖPEKLERDE KORKAR + KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- İKİLİ SET (Canlanan Bpyama, Yapboz ve Hikaye Seti)
  • Çocuklara, köpek korkularıyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri ve AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyunlaştırma metodu kullanılarak, uzmanların katkılarıyla dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır.
  • BDOT tekniğiyle hazırlanan FISTIK Hikaye kitabını okuyun; terapi teknikleriyle hazırlanan canlanan boyama kitabı ve yapbozdaki köpeği canlandırın, farklı özelliklerini keşfedin, boyayın, komik hale getirin, hapsedin, yırtın ve parçalayın, küçültün, oynayın, fotoğrafını çekip paylaşarak köpek korkusuyla mücadele becerisini kazanın.
  • Dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır. 

  UZMAN KATKILARI

  Köpeklerde Korkar + Köpek Korkumu Yeniyorum- İkili Set (Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Seti Terapi teknikleri kullanılarak, AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Yeni Aile Çocuk Yayınları tarafından hazırlanmıştır.

  AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi'nin, terapi tekniklerine uygun bir şekilde, kitap, etkinlik ve oyun içeriklerine uygulanmasında katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp’e teşekkür ederiz.

  Dünyada ilk cefa ülkemizde hazırlanmıştır.


  SET İÇERİĞİ

  (Özel Hikâye Kitabı + Öneri Kartı + AR Canlanan Boyama Kitabı+ AR Canlanan Yapboz+ 10 Özel AR Terapi Etkinliği + AR Dijital Oyun + 5 Oyun Kartı+ AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + 2 Özel Söyleşi Programı)

  FISTIK KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, BDOT Tekniğinden faydalanarak Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan hikâye kitabı

  ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan öneri kartı

  CANLANAN YAPBOZ: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle hazırlanan canlanan yapboz

  CANLANAN BOYAMA KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle hazırlanan canlanan terapi etkinlikleri kitabı

  CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ: : Terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan “Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Foto Çek ve Paylaş” etkinlikleri

  DİJİTAL OYUN- AR: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyun

  OYUN KARTLARI: Kutu içerisinde bulunan kılavuzda detaylı anlatım yapılmıştır.

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak hazırlanan “4D+ Korkmuyorum” isimli mobil Uygulama. Android ve İOS telefon ve tabletlerde kullanılabilir.

  Aktivasyon Kodu: 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Kullanım kılavuzu: Kitap ön kapağı içinde detaylı anlatım yapılmıştır.

  Söyleşi Programı: Hayvanlarda Korkar ve Köpek Korkumu Yeniyorum isimli 2 söyleşi programı

  2.jpg (139 KB)      2.jpg (156 KB)
  HAYVANLARDA KORKAR- SÖYLEŞİ PROGRAMI

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Seti’ni alanlar, Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp moderatörlüğünde düzenlenen “Köpek Korkumu Yeniyorum” ve “Hayvanlarda Korkar” isimli söyleşi programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazanır. Duyurular /yeniaileyayin Instagram sayfasından ve www.yeniaileyayinlari.com web sitesinden yapılmaktadır.


  HAZIRLIK
  • Yayınevi: Yeni Aile Çocuk
  • Dizi Adı: Hayvanlarda Korkar
  • AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
  • Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Mehmet Teber 
  • FISTIK Kitap Yazarı: Klinik Psikolog Talha Tolunalp
  • Öneri Kartları: Klinik Psikolog Talha Tolunalp

  ÖZELLİKLER

  Köpeklerde Korkar- Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Seti’nde bulunan terapi metotlarına ait ““Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Fotoğraf Çek ve Paylaş” özelliklerin detayları aşağıdaki gibidir:

  CANLANDIR: 4D+ Korkmuyorum isimli mobil uygulamayı, App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girin. Tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan Köpek karakterine tutarak canlandırın.

  KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, Köpek karakterinin birçok özelliğini keşfederek eğlenin.

  BOYA: Boyadığınız köpek karakterini, boyadığınız renklere uygun olarak canlandırın.

  KOMİK HALE GETİR: Köpek karakterini boyayarak komik hale getirin ve canlandırın

  HAPSET: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak hapsedin.

  YIRT ve PARÇALA: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak yok edin, yırtıp parçalayın.

  KÜÇÜLT: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak istediğiniz kadar küçültün

  OYNA: Canlanan köpekle Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de köpek korkusuyla baş edebilme becerilerini geliştireceklerdir.

  FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan köpekle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.

  PAYLAŞ: Canlanan köpekle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

  FISTIK KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, BDOT Tekniğinden faydalanarak Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan hikâye kitabı

  ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan öneri kartı

  3.jpg (200 KB)
  KAZANIMLAR

  Köpeklerde Korkar- Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikaye Seti’yle çocuklar köpek korkusuyla baş etme becerilerini geliştirecek, özgüvenleri ve sorun çözme becerileri gelişecektir.


  NASIL KULLANACAKSINIZ?

  İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Korkmuyorum” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın arka iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.

  Kitap kapağı ve kullanım kılavuzu arkasındaki tanıtım filmi karekodlarını okutarak, kullanımı görüntülü olarak da izleyebilirsiniz.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün, Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.

  4.jpg (184 KB)   4.jpg (146 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.