Yayınevi: Yeni Aile Çocuk Yayınları

Köpeklerde Korkar + Köpek Korkumu Yeniyorum, 2'li set "Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi'yle hazırlanmıştır."

Stokta Var
%13
440,00 TL
382,80 TL
Ödeme sayfasında havale ile ödeme seçilirse %1,5 indirim!
İndirim fırsatı devam ediyor!
Gün :
Saat :
Dakika :
Saniye :
"Kargo günlerimiz, Pazartesi, Çarşamba, Cuma günü olmak üzere haftada üç gündür."
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • ÖZELLİKLER
  Dizi Adı
  Hayvanlarda Korkar “Canlanan Boyama, Yapboz ve Hikâye Setleri”
  Ürün Adı
  KÖPEKLERDE KORKAR- CANLANAN BOYAMA, YAPBOZ ve HİKAYE SETİ(AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve Oyunlaştırma Metoduyla Hazırlanmıştır.)
  İçerik
  Özel Hikâye Kitabı + Öneri Kartı + AR Canlanan Boyama Kitabı+ AR Canlanan Yapboz+ 10 Özel AR Terapi Etkinliği + AR Dijital Oyun + 5 Oyun Kartı+ AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + 2 Özel Söyleşi Programı
  Türü
  Terapötik Çocuk Yayınları “AR- Mobil Uygulama ve Dijital Oyun Destekli”
  Yayınevi
  Yeni Aile Çocuk
  Mobil Uygulama Adı
  4D+ Korkmuyorum “App Store ve Play Store”
  Kitap Ebat
  21,5×27,5
  Kitap Sayfa
  24x2 + Kapak
  Kapak Baskı
  350 Gr. Mat Kuşe Selefon, Kabartma Lak, 4+4 Renk
  İç Baskı
  4 Renkli, 1. Hamur 120 gr. Resimli
  Dili
  Türkçe
  Orijinal Dili
  Türkçe
  Lisans Süresi
  2 Yıl- Türkiye
  Barkod
  9786057404039 + 9786057435316

  1.jpg (114 KB)
  102.jpg (116 KB)
  KÖPEKLERDE KORKAR- CANLANAN YAPBOZ ve HİKAYE SETİ
  • Çocuklara, köpek korkularıyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri çerçevesinde, AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyunlaştırma metodu kullanılarak, uzmanların katkılarıyla dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır.
  • BDOT tekniğiyle hazırlanan FISTIK Hikaye kitabını okuyun; terapi teknikleriyle hazırlanan canlanan yapbozdaki köpeği canlandırın, farklı özelliklerini keşfedin, küçültün, oynayın, fotoğrafını çekip paylaşarak köpek korkusuyla mücadele becerisini kazanın.
  • Dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır. 

  UZMAN KATKILARI

  Köpeklerde Korkar- Canlanan Yapboz ve Hikaye Seti; Terapi teknikleri kullanılarak, AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Yeni Aile Çocuk Yayınları tarafından hazırlanmıştır.

  AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi'nin, terapi tekniklerine uygun bir şekilde, kitap, etkinlik ve oyun içeriklerine uygulanmasında katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp’e teşekkür ederiz


  SET İÇERİĞİ

  (Özel Hikaye Kitabı + Öneri Kartı + AR Canlanan Yapboz+ 6 Özel AR Terapi Etkinliği + AR Dijital Oyun + AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu + Özel Söyleşi Programı)

  FISTIK KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, BDOT Tekniğinden faydalanarak Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan hikâye kitabı

  ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan öneri kartı

  CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ: Terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan “Canlandır, Keşfet, Küçült, Oyna, Foto Çek ve Paylaş” etkinlikleri

  DİJİTAL OYUN- AR: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyun

  AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak hazırlanan “4D+ Korkmuyorum” isimli mobil Uygulama. Android ve İOS telefon ve tabletlerde kullanılabilir.

  Aktivasyon Kodu: 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu

  Kullanım kılavuzu: Kutu içerisinde bulunan kılavuzda detaylı anlatım yapılmıştır.

  Söyleşi Programı: “Hayvanlarda Korkar” isimli söyleşi programı

  03-01.jpg (924 KB)

  2.jpg (156 KB)

  HAYVANLARDA KORKAR- SÖYLEŞİ PROGRAMI

  Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Yapboz ve Hikaye Seti’ni alanlar, Klinik Psikolog Talha Tolunalp moderatörlüğünde düzenlenen “Hayvanlarda Korkar” isimli söyleşi programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazanır. Duyurular /yeniaileyayin Instagram sayfasından ve www.yeniaileyayinlari.com web sitesinden yapılmaktadır.


  HAZIRLIK
  • Yayınevi: Yeni Aile Çocuk
  • Dizi Adı: Hayvanlarda Korkar
  • AR Mobil Uygulama ve Oyun Yazılımı: Digete Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş.
  • Katkıda Bulunanlar: Klinik Psikolog Mehmet Teber 
  • FISTIK Kitap Yazarı: Klinik Psikolog Talha Tolunalp
  • Öneri Kartı: Klinik Psikolog Talha Tolunalp

  ÖZELLİKLER

  Köpeklerde Korkar- Canlanan Yapboz ve Hikaye Seti’nde bulunan terapi metotlarına ait “Canlandır, Keşfet, Boya, Küçült, Oyna, Fotoğraf Çek ve Paylaş” özellikleri ve kitap, öneri kartı detayları aşağıdaki gibidir:

  CANLANDIR: 4D+ Korkmuyorum isimli mobil uygulamayı, App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girin. Tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan Köpek karakterine tutarak canlandırın.

  KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, Köpek karakterinin birçok özelliğini keşfederek eğlenin.

  KÜÇÜLT: Köpek karakterini canlandırarak istediğiniz kadar küçültün

  OYNA: Canlanan köpekle Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de köpek korkusuyla baş edebilme becerilerini geliştireceklerdir.

  FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan köpekle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler. PAYLAŞ: Canlanan köpekle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

  PAYLAŞ: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak yok edin, yırtıp parçalayın.

  FISTIK KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, BDOT Tekniğinden faydalanarak Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan hikâye kitabı

  ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, Klinik Psikolog Talha Tolunalp tarafından hazırlanan öneri kartı

  3.jpg (200 KB)

  KAZANIMLAR

  Köpeklerde Korkar- Canlanan Yapboz ve Hikaye Seti’yle çocuklar köpek korkusuyla baş etme becerilerini geliştirecek, özgüvenleri ve sorun çözme becerileri gelişecektir.


  NASIL KULLANACAKSINIZ?

  İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Korkmuyorum” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın arka iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.

  Kitap kapağı ve kullanım kılavuzu arkasındaki tanıtım filmi karekodlarını okutarak, kullanımı görüntülü olarak da izleyebilirsiniz.


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün, Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.

  4.jpg (184 KB)
  01-02.jpg (901 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.